Про компанію

Комплекс та Масштаб
Компанія "Агросистема Черкаси" зосередила свої ресурси на комплексній обробці замовлень. Цех з шиття та обробки тентів має в розпорядженні автоматичні зварювальні апарати для спаювання тентів гарячим повітрям, ручні фені для дрібних робіт, промислові швейні машини. Цех обробки металоконструкцій оснащений зварювальним обладнанням та апаратами для порошкового фарбування.
Досвід та Інновації
Усі фахівці, які працюють на виробництві, мають досвід понад 15 років у своїй діяльності. Швейні майстри, пайовики розкрійники, конструктори та кошторисники постійно розвиваються, відвідують навчальні курси. Це дає можливість проявити себе у роботі над складними замовленнями та розвиватися у проффесії. Приймаємо виклик у максимальних обсягах та нестандартних рішеннях.
Стандарти та Якість
Ми прагнемо, щоб наші вироби були максимально корисні для людей і служили якомога довше. Для цього розробили систему внутрішніх стандартів якості на виробництві. Перевірка починається з відповідності якості тканини умов експлуатації, а закінчується стандартом упаковки і транспортування. Усього 5 етапів перевірки. Впевнені як свої вироби, тому нас рекомендують.
Промислові Потужності
Для зварювання полімерних тканин та плівок ми використовуємо автоматичний апарат UNIPLAN E (Швейцарія). Він забезпечує міцне з'єднання для автомобільних тентів, наметів, рекламних банерів, білбордів, навісів, наметів, павільйонів. А також підходить для накриття ПВХ басейнів, вантових 3D конструкцій і т.д. Має цифрове керування та електронний контроль параметрів процесу зварювання. Мінімізує вплив людського фактора на процес зварювання.
Спайка та Шиття тентів
Для спайки невеликих ділянок виробів, вигинів, внутрішніх швів, які потребують особливої уваги та міцної ручної фіксації, ми використовуємо LEISTER TRIAC S (Швейцарія) Він маневрений та продуктивний. Для пошиття брезентів та обробки фурнітури, у швейному цеху використовуємо одноголкові та двоголкові швейні машини підвищеної потужності для шву "Локстич" TYPICAL GC20606 Якість швів - перша, на що звертають наші клієнти увагу. Міцний та надійний шов – запорука багаторічної служби виробу.
ЗВАРЮВАННЯ ТА ОБРОБКА МЕТАЛОКОНСТРУКЦІЙ
Каркасні вироби ми виготовляємо комплексно та самостійно. Виробляємо зварювання металу дуговим та недужовим методом. Також ми самостійно проводимо обробку, підготовку та фарбування відповідно до норм та стандартів.
ПРОЕКТУВАННЯ КОНСТРУКЦІЙ
У штаті компанії "Агросистема Черкаси" є інженери-конструктори та проектувальники, які грамотно виконують проект та прорахунок навантажень на майбутній виріб. Складаю креслення та схеми складання для виробничого підрозділу.
ВІЗУАЛІЗАЦІЯ ВИРОБІВ
Для замовника важливо розуміти, як виглядатиме той чи інший виріб ще до початку робіт. Для цього ми виконуємо 2D та 3D візуалізацію проектів, за бажанням замовника.
МОНТАЖ ВИРОБІВ ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Виконуємо монтаж конструкцій по всій Україні. Наші фахівці виїжджають для транспортування та власноручного складання. Це дозволяє нам контролювати якість. Не допускати можливості виникнення проблем через недбалість сторонніх мотажників, неправильне складання та недогляд під час монтажу.
75%
Постійних
клієнтів
Ми намагаємося, щоб кожен новий клієнт став нашим другом і звертався з новими замовленнями. Понад 75% наших клієнтів співпрацюють з нами на постійній основі. Ми пишаємось цим. Дякуємо за довіру!
12 років
Плідної
роботи
Шлях виробничої компанії наповнений роками навчання та праці. Не покладаючи рук, ми вдосконалюємо свої навички, вкладаємо сили, час і гроші в моєрнізацію виробництва для того, щоб з кожним роком йти на крок попереду.

Клієнти

Які вже стали нашими добрими друзями

Потрібна консультація
або прорахунок?

Залишіть заявку!
Передзвоніть мені
Йде завантаження файлу...