Промислові ПВХ штори

Виготовимо для вас
ПВХ ШТОРИ Промислового та побутового призначення

Компанія "Агросистема Черкаси" виготовляє зональні ПВХ штори для поділу простору. Вони можуть служити для зовнішнього захисту та герметизації приміщення усередині. Використовуються, наприклад, на виробництві як стіни та перегородки, в цеху для поділу зон з різними вимогами до температури повітря. У побуті використовуються для захисту від сонця, вологи та сусідських поглядів.
Розрахувати вартість

ЗОНАЛЬНІ ШТОРИ ПВХ

У чому різниця від інших видів перегородок?

Найістотніша відмінність ПВХ ШТОР від звичайних стін та твердих перегородок – це мобільність та ціна! Уявіть, Вам необхідно швидко зонально розділити простір або відокремити кілька приміщень від зовнішнього середовища. Скільки часу та коштів піде на це при використанні будівельних матеріалів? А якщо потрібні тимчасові зміни простору, скажімо на пару років. М’які штори ПВХ можна виготовити за кілька днів, підігнати під розміри приміщення. Розробити індивідуальну конфігурацію оглядових отворів та дверних отворів. І все це з мінімальними вкладеннями. Мало того, штори настільки мобільні, що Вам навіть не доведеться їх знімати. Якщо необхідно тимчасово відкрити площу, достатньо підвернути штори та закріпити ремінцем. ПВХ матеріал дуже міцний і зносостійкий, не схильний навіть до впливу хімічних речовин. Тому його часто використовують на автомийках і в промислових цехах.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО

ЗАМОВИТИ ПВХ ШТОРИ САМЕ У НАС
КРЕПКИЙ МАТЕРІАЛ
Коли справа стосується щоденного використання виробів, рекомендуємо клієнтам вибирати надійний ПВХ тент, щільність 650-700 г/м2 з двостороннім захистом акриловим лаком. Саме такий полімерний матеріал використовуємо ми для виробництва ПВХ штор та гарантуємо, що він прослужить мінімум 7 років навіть у промисловому цеху.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Ми виробляємо ПВХ штори будь-якого розміру та призначення. На нашому виробництві є всі необхідні матеріали для точного розкрою та спайки полімерного матеріалу. Завдяки точній відповідності ТЗ, Ви отримаєте ідеально відповідний виріб під призначення. Без зайвої натяжки або провисання, з необхідною кількістю фурнітури та мінімальною витратою матеріалу.
ШВИДКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Завдяки виробничим потужностям та налагодженому графіку виробництва, ми гарантуємо, що Ваші ПВХ штори будуть виготовлені точно вчасно. З моменту затвердження ескізу та внесення передоплати, як правило, він становить 3-4 дні. Без затримок та переносів.
БУДЬ-ЯКА МОДИФІКАЦІЯ
Штори ПВХ, залежно від призначення, можуть доповнюватись різними удосконаленнями. Це і подвійна блискавка у дверях для двостороннього доступу, москітні сітки та прозорі оглядові вставки, шнурівки та ремінці для кріплення, кишені та полиці для зберігання, отвори для освітлення. Можливі будь-які доопрацювання під Ваші потреби.
БУДЬ-ЯКИЙ РОЗМІР ВИРОБУ
На промислових підприємствах та складських ангарах, як правило, висота стелі сягає 10-15 метрів. Наші кроїльні столи дозволяють зробити перегородки навіть такого розміру. До того ж, якщо необхідно скоротити робочий простір і зменшити висоту стелі, також можна використовувати пвх штори горизонтальні, як друга стелі.
НАЙКРАЩА ЦІНА
Використовуючи оптимальний крій, ми досягаємо найменшої витрати матеріалу. Завдяки прямим оптовим постачанням матеріалів, ми представляємо клієнтам найкращу ціну на ринку. Як на готову продукцію, так і матеріали в рулонах.

ДЕ МОЖУТЬ ВИКОРИСТОВУВАТИСЯ

ПВХ ШТОРЫ

ТЕХНІЧНІ ШТОРИ
ДЛЯ АВТОМИЙКИ / ГАРАЖА

Відмінний приклад зонального поділу простору. ПВХ штори можуть бути виконані з прозорими оглядовими вставками, а можуть бути повністю кольорові. Штори можуть бути підвішені на кронштейнах до стелі та поділяти приміщення на безліч окремих зон. На автомийці або в гаражі це дуже зручно та практично.

ШТОРИ ПВХ
ДЛЯ СКЛАДУ ЗБЕРІГАННЯ

В ангарах, складах необхідно розділяти зони для різного товару через відмінності в умовах зберігання. Наприклад опалювати не всю територію ангару, а лише ту, в якій зберігається товар або де працює персонал.

ПВХ ШТОРИ ДЛЯ ВЕРАНДИ ПРИВАТНИ САДИБИ

Тентові штори також підійдуть для захисту приватного двору від вітру, вологи та сонця. Вони міцні та легкі, при цьому захищають простір не гірше за стаціонарні стіни. А вартість виготовлення у 10 разів доступніша.

ТЕНТОВІ ШТОРИ ДЛЯ ГАРАЖУ

Якщо у Вас є навіс для габаритної техніки та транспортних засобів, доцільно буде захистити його за допомогою бічних ПВХ штор. В'їзд за потреби відкрити за 1 хвилину, а в решту часу техніка захищена від впливу природних умов, тварин та сусідських поглядів.

Наші роботи

Які вже служать клієнтам і тішать око
Більше робіт у портфоліо

ВАШІ ВИГОДИ ВІД РОБОТИ

з компанією "Агросистема Черкаси"

Довіряючи нам виготовлення м’яких штор із ПВХ тканини, Ви отримуєте надійного та виконавчого підрядника, який знає свою справу. Ви отримуєте результат, що на 201% відповідає очікуванням.

НАЙКРАЩА ЦІНА
За рахунок власних оптових поставок матеріалу.
ВИГОТОВЛЕННЯ В ТЕРМІН
Чіткий графік та стандарти виробництва.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Правильна посадка, зручна в експлуатації.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО
Без сніданків та форс-мажорів. Гарантія на шви.
Йде завантаження файлу...