ТЕНТ НА ФУРУ, ПІВПРИЦЕП, ВАНТАЖНИЙ АВТОМОБІЛЬ

ВИГОТОВИМО ДЛЯ ВАС
ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП, ФУРУ З ПВХ тканини

Компанія "Агросистема Черкаси" здійснює заміну тентів на будь-якому виді транспорту. Ми виготовляємо тент на напівпричіп за розміром Вашого авто. Надійний захист вантажу та зручність у використанні – ось наші головні пріоритети. Щоб їх досягти, наші фахівці роблять детальну діагностику каркасу та точні виміри. Для виробництва використовуємо ПВХ тент щільністю від 650-900 г/м2. У місцях тертя про стійку каркаса, провадимо посилення подвійними накладками тканини.
Розрахувати вартість

ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ НА ВАНТАЖНИХ АВТО

Якщо перед Вами стоїть вибір який матеріал використовуватиме тентування причепа, ми рекомендуємо звернути увагу на європейський досвід. З розвитком сучасної промисловості та синтетичних матеріалів, полімерна тканина ПВХ користується великою популярністю. Саме такий тент використовують у Європі та Азії не тільки для тентування автомобілів, напівпричепів та фур, а й для довгострокового будівництва.

Він має масу переваг у порівнянні з матеріалами і навіть з металевими листами профілю. Він легкий і гнучкий, при цьому витривалий до капризів природи, абсолютно водонепроникний і не підтримує горіння. Служить автомобілем в середньому 7-10 років. Звичайно, якщо матеріал гідної якості. Спектр застосування для вантажного транспорту досить широкий.

Легкі накидки на кузов зазвичай виготовляються із матеріалу середньої щільності 630 -650г/м2. Накриття типу “мішок” – 650 г/м2. Якщо йдеться про напівпричеп з розсувною системою штора – необхідно використовувати тканину, щільність від 700 г/м2. Причому на дах напівпричепа йде тканина лише білого кольору, густина від 900г/м2. Так як дах найбільше схильний до впливу ультрафіолету, вологи та інших погодних факторів, він повинен мати найвищий ступінь захисту.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО

ЗАМОВИТИ ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП САМЕ У НАС
ЯКІСНИЙ МАТЕРІАЛ
Ми використовуємо, перевірений стандартами та нашим 12 річним досвідом роботи, матеріал. Щільність та ступінь захисту підбираємо відповідно до вимог та типу виробу, а також побажань замовника.
ТЕРМІН СЛУЖБИ ТЕНТУ 7-10 РОКІВ
Якщо тент дійсно гідної якості і щільності, якщо він пошитий правильно і підігнаний під каркас автомобіля, він прослужить 7-10 років.
ШВИДКІСТЬ ВИРОБНИЦТВА
Ми виготовляємо тент на напівпричіп 20 тонника за 1 день. Якщо на виробництві немає завантаження, то машина може і почекати до виготовлення.
РОЗКРОЙ ПІД РОЗМІР
Точність розкрою важлива не менше ніж щільність матеріалу. Ми робимо тент без зайвої натяжки та провисання. Посилює вразливі місця тертя про каркас подвійними накладками матеріалу.
ВИКОНАЄМО РЕМОНТ КАРКАСУ
Якщо під час вимірів ми бачимо несправні борти, то обов'язково зробимо ремонт. Ми робимо каркаси з нуля, переобладнаємо транспорт під тентування.
TIR СТАНДАРТ
Виготовляємо тенти на напівпричепи згідно з міжнародними стандартами транспортування TIR. Головне для нас, щоб клієнт був задоволений якістю та повернувся до нас за новим замовленням.

ВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

ТЕНТА НА ПІВПРИЦЕП

ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП
(ТИП ШТОРА)

Виготовляємо тенти для бічного та верхнього завантаження. Тип "штора" дуже зручний в експлуатації. Є доступ до вантажу на будь-якій довжині, досить просто відсунути штору та вивантажити ТІЛЬКИ необхідне. Решта вмісту може залишатися на місці.

ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП
(ТИП МІШОК)

Простіший і економічніший вид тенту - це тип "мішок". Він має заднє завантаження. Для того, щоб швидко дістатися вантажу, розташованого всередині, необхідно знімати мішок. Однак це досить проста та швидка процедура.

ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП
(З УНІКАЛЬНИМ КРОЄМ)

Ми виготовляємо під замовлення будь-який крій для автотранспорту. Наприклад, якщо потрібні специфічні вимоги для перевезення тварин - без проблем. Додаємо ремені, вікна.

ТЕНТ НА ПІВПРИЦЕП
(З БРЕНДУВАННЯМ / ДРУКОЮ)

Виробляємо виготовлення тенту на напівпричіп із брендуванням. Можемо нанести будь-яке зображення: напис одним кольором, логотип, повнокольорову фотографію та рекламу.
Технічна
інформація
Асортимент
матеріалів

Наші роботи

Які вже служать клієнтам і тішать око
Більше робіт у портфоліо

ВАШІ ВИГОДИ ВІД РОБОТИ

з компанією "Агросистема Черкаси"

Довіряючи нам виготовлення тенту на напівпричіп, Ви отримуєте надійного та виконавчого підрядника, який знає свою справу.

НАЙКРАЩА ЦІНА
За рахунок оптових поставок матеріалу.
ВИГОТОВЛЕННЯ В ТЕРМІН
Чіткий графік та стандарти виробництва.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Без переробок та доопрацювань. Правильно з першого разу.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО
Без сніданків та форсмажорів. Гарантія 1 рік.
Йде завантаження файлу...