ТЕНТ НА ГАЗЕЛЬ

Виготовимо для вас
тент на ГАЗель з ПВХ тенту

Компанія "Агросистема Черкаси" виготовляє тент на ГАЗель будь-якого розміру. Використовуємо міцний матеріал ПВХ, який не деформується з роками навіть при інтенсивній щоденній експлуатації.

Виготовляємо намет чітко під Ваш каркас. Виконуємо виміри та виконуємо оптимальний розкрій матеріалу. Завдяки цьому пропонуємо найкращу ціну на ринку. Матеріал ПВХ щільність від 650 г/м2 із зовнішнім захистом акриловим лаком.
Розрахувати вартість

ТЕНТ НА ГАЗЕЛЬ

ПВХ чи БРЕЗЕНТ? У чому різниця?

Брезент – матеріал давно відомий та затребуваний. Наша компанія його активно використовує протягом 12 років для виготовлення різноманітних виробів, у тому числі тентів для газелів. Однак час не стоїть на місці і на зміну йому прийшов інноваційніший матеріал – полімерний тент ПВХ. Він являє собою тканинну поліестерову сітку, поверх якої нанесений шар рідкого ПВХ (тобто пластику. Матеріал м’який і гнучкий, в той же час у кілька разів міцніший за брезентове полотно.

Служить довше, та й клопоту догляду менше. Зовсім ніяких. Він не промокає, практично не мажеться і не вигоряє (природно якщо у нього є зовнішній шар лакового захисту) Не боїться морозу і навіть не підтримує горіння. Звичайно питання ціни цікавить всіх не менше, ніж експлуатаційні показники. Так, ціна дорожча, але й служитиме вона буде довше, 7-8 років мінімум! При правильному розкрої та якості тканини, у наших клієнтів тент на газелі їздить уже 10 років. При цьому було зроблено лише один ремонт!

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО

ЗАМОВИТИ ТЕНТ НА ГАЗЕЛЬ САМЕ У НАС
ЯКІСНИЙ МАТЕРІАЛ
Ми використовуємо, перевірений стандартами та нашим 12 річним досвідом роботи, матеріал. Щільність та ступінь захисту підбираємо відповідно до вимог та типу виробу, а також побажань замовника.
ТЕРМІН СЛУЖБИ ТЕНТУ 7-10 РОКІВ
Якщо тент дійсно гідної якості і щільності, якщо він пошитий правильно і підігнаний під каркас автомобіля, він прослужить 7-10 років.
ШВИДКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Ми виготовляємо тент на ГАЗель будь-якого розміру за 1 день. Якщо на виробництві немає завантаження, то машина може і почекати до виготовлення.
ПОСИЛЕННЯ ТЕНТУ
Для Газелі виготовляємо спеціальні накладки у місцях тертя об каркас, щоб матеріал служив довше. Точність розкрою, щільність матеріалу - без зайвої натяжки та провисання.
ВИГОТОВЛЮЄМО І РЕМОНТУЄМО КАРКАС
Підготуємо Вашу Газель під тент: збільшимо довжину кузова, поставимо або оновимо борти, пофарбуємо, замінимо днище або стійки. Повний "фарш", як то кажуть;)
ГАРАНТІЯ 2 РОКИ
Ми надаємо гарантію на цілісність швів продукту "тент для Газелі" протягом двох років. А також особливі умови та знижки для клієнтів після гарантійного ремонту.

ВИДИ ТА ОСОБЛИВОСТІ

ТЕНТА ДЛЯ ГАЗЕЛІ

Тент на газель 3302

Виготовляємо тент для найпоширенішої моделі, виробляємо модифікацію бортів, встановлення стійок та каркасу. Підганяємо тент під розмір та потреби замовника.

Тент на ГАЗель 5 метрів

Виготовляємо тент на будь-яку модель та розмір ГАЗелі. Якщо у Вас перероблений автомобіль, необхідно приїхати на виміри. Якщо потрібно збільшення розмірів, ми це зробимо на нашому виробництві за лічені дні і повернемо АВТО з новим каркасом та тентом.

Тент на ГАЗель
з печаткою

Якщо Ви бажаєте розмістити на тенті безстрокову рекламу, ми допоможемо це зробити. Виробляємо розробку дизайну, друк та виготовлення брендованих тентів. Виконуємо повнокольоровий друк сольвентним та UV чорнилом. А також виконуємо рекламу за допомогою трафаретного нанесення. Щоб отримати детальну консультацію, залиште заявку на нашому сайті.

Тент на Газель
з боковим завантаженням

Виготовимо тент на газель з урахуванням Ваших побажань та особливостей конструкції. Бічна або задня завантаження, клапани будь-якого розміру та форми, прозорі вставки з ПВХ плівки, вікна та двері з москітною сіткою. Втілимо будь-які Ваші побажання.

Наші роботи

Які вже служать клієнтам і тішать око
Більше робіт у портфоліо

ВАШІ ВИГОДИ ВІД РОБОТИ

з компанією "Агросистема Черкаси"

Довіряючи нам виготовлення тенту на ГАЗель, Ви отримуєте надійного та виконавчого підрядника, який знає свою справу. Ви отримуєте результат, що на 201% відповідає очікуванням.

НАЙКРАЩА ЦІНА
За рахунок оптових поставок матеріалу.
ВИГОТОВЛЕННЯ В ТЕРМІН
Чіткий графік та стандарти виробництва.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Правильна посадка, зручна в експлуатації.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО
Без сніданків та форс-мажорів. Гарантія на шви.

Як замовити якісний тент на ГАЗель?

Нерідко чуємо від власників автотранспорту нарікання на службу полотна тенту. Потріскався, потерся, порвався чи просто вицвів. Чому, начебто, однаковий матеріал служить по-різному? Давайте розберемося, як замовити тент на газель, який прослужить не два і не п’ять років, а всі заявлені десять. На що звернути увагу при виборі підрядника і матеріалу.

Головні критерії вибору якісного матеріалу

  • Вага тканини. Для довгострокового використання рекомендується вибирати матеріал із вагою від 630 г/м2. Вага залежить від густини заливки ПВХ. Таким чином, чим більше ВАГА – тим ЩІЛЬНІШЕ Тканина.
  • Захисний лак. У нас в країні є безліч полегшених пвх матеріалів, які просто не призначені для тентування автотранспорту. Вони не мають захисного лаку. Такий матеріал дуже швидко втратить колір та щільну структуру покриття. Звертайте увагу на сторони захисту. У деяких тканинах захист може бути з двох сторін, а в деяких – тільки із зовнішнього. Від цього залежить вартість матеріалу.
  • Країна виробника. Найчастіше в Україні можна зустріти ПВХ тент Азіатського походження (Китай/Корея) Є й Європейські тканини (Німеччина, Бельгія, Іспанія, Франція) За великим рахунком, країна виробництва не настільки важлива, як перші два пункти. Головне, щоб матеріал відповідав заявленим значенням міцності. Але в Європейських тканинах ризик браку заливки зустрічається набагато рідше, тому її рекомендуємо використовувати для довгострокових проектів з великими навантаженнями.
  • Спосіб виробництва (спайки тенту). Не секрет, що матеріал ПВХ спаюють гарячим повітрям. Тільки одні виробники роблять це на спеціальному автоматичному обладнанні, а інші – ручними фенами. На жаль, перевірити це складно (без безпосереднього візиту виробництва). Тому добре, коли виробник показує на сайті, яким обладнанням робиться робота. При паянні ручним феном дуже великий людський чинник. Сила натискання, відволікання… і ось з’являються порожнечі у швах. Вони можуть призвести до відшарування.

Якщо Ви хочете замовити тент на газель для довгої служби, враховуйте ці критерії під час вибору тканини та підрядника. Не зайвим буде перевірити сертифікати на матеріал, щоб підтвердити заявлену вагу.

Компанія Агросистема Черкаси виготовляє АВТОМОБІЛЬНІ ТЕНТИ будь-якого призначення для будь-якого транспорту. Ми працюємо по всій Україні та відправимо Ваше замовлення до будь-якого міста зручним для Вас перевізником.

Якщо у Вас залишилися питання, задайте їх нашим менеджером за телефоном 096 952 60 60 або залиште заявку на зворотний зв’язок на сайті.

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...