ТЕНТ НАКИДКА НА ЗЕРНОВОЗ

Виготовимо для вас
тент накидки для зерновозів з ПВХ тенту

Компанія "Агросистема Черкаси" виготовляє тент накидки для зерновозів та іншого транспорту. Матеріал зносостійкий ПВХ тент. Завдяки своїй щільності та пластичності, він відмінно протистоїть погодним умовам та надійно захищає вантаж від сонця, вітру, дощу, пилу, бруду, птахів та комах.
Розрахувати вартість

ТЕНТ НАКИДКА НА ЗЕРНОВОЗ

ПВХ чи БРЕЗЕНТ? У чому різниця?
  • Найголовніша відмінність брезентової накидки на зерновоз від накидки із ПВХ матеріалу – це термін служби. Брезент втрачає захисні властивості в просоченні вже через 1-1,5 роки, а ПВХ тент зберігає їх протягом 5-7 років без втрати захисного шару.
  • У брезенту з часом спостерігається усадка – приблизно 15%, у свою чергу тентовий матеріал зберігає первоздані розміри протягом усього терміну служби.
  • Що стосується морозостійкості, то брезент при температурі нижче 0 може втрачати пластичність, а матеріал ПВХ не накопичує вологу і на морозі залишається гнучким.
  • Ще один важливий аспект не на користь брезентової тканини. Після втрати водовідштовхувальної просочення, вона піддається гниття та поширенню грибка. ПВХ навпаки стійкий як до впливу хімічних абразивів, так і органічних бактерій.
  • Брезент легший матеріал, але ультрафіолету він протистоїть гірше, ніж ПВХ.
  • Обидва матеріали не потребують особливого догляду, але полімерний тент практично не мажеться. Його покриття захисним лаком забезпечує брудовідштовхувальний ефект.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО

ЗАМОВИТИ ТЕНТ НАКИДКИ САМЕ У НАС
КИШЕНЬ ПІД ТРУБУ
Для більш зручного використання накидки ми робимо спеціальні кишені для труби. Їх може бути два чи один, за бажанням замовника. Можливі будь - які доробки з фурнітури .
ПОСИЛЕННЯ ТЕНТУ
Для більшої міцності та довгої служби накидки припаюємо додаткові накладки на тент у місцях зіткнення з каркасом. Це додатковий шар матеріалу ПВХ зсередини, його не видно, але він продовжує життя накидці.
ТОЧНИЙ РОЗШКОР
При виготовленні накидок, вимірюємо, виконуємо креслення і погоджуємо із замовником конфігурацію виробу. Напуски по бортах, діаметр та кроки люверсів, щільність тканини.
ШВИДКІСТЬ ВИГОТОВЛЕННЯ
Ми виробляємо тент накидки для зерновозів будь-якого розміру та конфігурації. Строки виробництва від 1 дня. Залежить від завантаження виробництва та масштабу замовлення.
СЕРТИФІКОВАНА ПВХ Тканина
Ми використовуємо оригінальний ПВХ тент, який відповідає міжнародним стандартам. Плетіння основи щонайменше 1100 x 1100 Децитекс, Щільність щонайменше 650 г/м2, Мінімум 1 зовнішній шар захисту акриловим лаком.
НАЙКРАЩА ЦІНА
Так як ми є постачальником ПВХ матеріалів та виробником виробів, ми можемо запропонувати нашим замовникам найвигіднішу ціну. Пропонуємо спеціальні ціни на оптові замовлення.

ВІДПОВІДАЄМО НА ЧАСТІ ПИТАННЯ

ЗА НАКИДКАМИ ДЛЯ ЗЕРНОВОЗІВ

НАСІЛЬКИ НАДІЙНИЙ ТЕНТ ПВХ?

1. Накидка з ПВХ тентової тканини абсолютно НЕ ПРОПУСКАЄ ВОДУ. А це означає, що Ваш вантаж надійно захищений під час транспортування та зберігання.
2. Ми використовуємо польські кріплення та фурнітуру для надійної фіксації на кузові. Ваш вантаж захищений від вітру та навіть від розкрадання.
3. Пологи ПВХ для зерновозів, самоскидів, КАМАЗів та інших вантажних автомобілів захищаю вантаж від розсипання та попадання в транспорт, що їде позаду.

СКІЛЬКИ У СЕРЕДньому СЛУЖИТЬ НАКИДКУ?

Все залежить від вихідних даних матеріалу, якщо ПВХ тент не менше 650 г/м2 і має захисне покриття із зовнішнього боку - термін служби накидки мінімум 5-7 років. Якщо використовувати накриття дбайливо, то в середньому наші пологи служать 10 років і більше.

ЧИ ВИТРИМАЄ ТЕНТ НАШУ ЗИМУ?

ПВХ матеріал абсолютно не сприйнятливий до морозу : НЕ ТРЕСКАЄТЬСЯ , НЕ ДУБІЄТЬСЯ, НЕ ДЕФОРМУЄТЬСЯ і не втрачає захисні властивості. Призначений для використання у температурному режимі від -30 до +70 С. Це підтверджено сертифікатами із заводу виробника.

З ЯКОГО МАТЕРІАЛУ АВТОПОКРИВАЛО?

Для изготовления накидок (автопологов) защитных тентов для накрытия грузов, мы используем материалы с односторонним и двусторонним покрытием, плотностью 650 или 700 г/м2 (производства Корея) и Европейские ткани плотностью 630 / 650 / 700 г/м2 (Германия, Бельгия, Испания)

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЦІНУ НАКИДКИ НА ЗЕРНОВОЗ?

Насамперед від якості матеріалу, що щільніше, то дорожче і довше прослужить відповідно. Від кількості шарів полотна можна зробити накидку з частковим або подвійним посиленням. Від розміру автопокривала чим більше - тим більше витрата тканини. Від специфіки кріплень та кількості фурнітури, наявності кишені під трубу.

Наші роботи

Які вже служать клієнтам і тішать око
Більше робіт у портфоліо

ВАШІ ВИГОДИ ВІД РОБОТИ

з компанією "Агросистема Черкаси"

Довіряючи нам виготовлення накидок для зерновозів, КАМАЗів та іншого вантажного транспорту, Ви отримуєте надійного та виконавчого підрядника, який знає свою справу. Ви отримуєте результат, що на 201% відповідає очікуванням.

НАЙКРАЩА ЦІНА
За рахунок власних оптових поставок матеріалу.
ВИГОТОВЛЕННЯ В ТЕРМІН
Чіткий графік та стандарти виробництва.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Правильна посадка, зручна в експлуатації.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО
Без сніданків та форс-мажорів. Гарантія на шви.
Йде завантаження файлу...