Торгові намети

Виготовимо для вас
торговий намет з ПВХ тенту

Компанія "Агросистема Черкаси" пропонує Вам купити торговельний намет для вуличної торгівлі за найкращою ціною. Ми виробляємо вироби з міцної тканини ПВХ, вагою від 650 г/м2 (Іспанія, Бельгія, Корея).
Можливе замовлення будь-якого розміру та конфігурації. Виготовимо намети з козирком та із запахом, з прозорими вікнами, з печаткою та брендуванням. Виконаємо візуалізацію разом із прорахунком.
Розрахувати вартість

ЧОМУ ТОРГІВЕЛЬНИЙ НАМАТ З ПВХ ТЕНТУ

Вигідніше і прослужить довше?

Якщо Ви хочете купити торговий намет, то розглядаєте кілька варіантів. Найпростіший та економічний – це намети з тканини оксфорд або поліестеру. Їх плюс – це легкість та невисока вартість. Служать вони в середньому від 3-х місяців до 1 року, за умови середньої експлуатації (не щодня) Мінус – розміри, не пристосованість до суворих погодних умов (дощ, вітер, сніг) і загалом надійність.

Якщо Вам необхідний надійний і зносостійкий торговий намет, який прослужить не один рік – необхідний міцний каркас і матеріал. Компанія Агросистема Черкаси більше 12 років виготовляє вироби з тенту. Ми пропонуємо Вам виготовити намет на замовлення для довгострокової служби:

  • Будь-яка конфігурація під ваші цілі.
  • Прорахунок оптимальних розмірів та додаткових клапанів, вікон.
  • Впаюємо всередині додаткові кишені та повітряні елементи.
  • Підсилюємо тент у місцях каркасу, подвійний та потрійний матеріал.
  • Металевий каркас із 20-30 мм + порошкова фарба.
  • Можливий розбірний варіант та стаціонарні конструкції.

     

Гарантія на виготовлені намети 2 роки. Надаємо послугу візуалізації, брендування та монтажу на місцевості.

ЧОМУ ВАМ ВИГІДНО

ЗАМОВИТИ ТОРГІВЕЛЬНЮ НАМАТ ПВХ САМЕ У НАС
12 років ДОСВІД
Фахівці з багаторічним досвідом спайки ПВХ тентів. Ваш виріб буде ідеально підігнаний під каркас, радуватиме красою та простотою догляду. Порадимо та підкажемо оптимальну комплектацію.
Сертифікат ISO 9001:2015
Виробництво сертифіковане та відповідає міжнародним стандартам. Ви отримаєте виріб точно в строк (5-7 днів з моменту передоплати) і відповідно заявленим матріалам і техніці спайки.
УНІКАЛЬНІ ВИРОБИ
Виробляємо намети ПІД ЗАМОВЛЕННЯ, під Ваші розміри та потреби. Ми не маємо стандартних розмірів, можливе додавання будь-яких елементів: вікон, шнурівок, блискавок, дверей, штор і т.д.
МІЦНИЙ ПВХ ТЕНТ
Використовуємо європейські та азіатські матеріали, з двосторонньою заливкою акриловим лаком та щільністю понад 650 г/м.кв. Це гарантує довгий термін служби виробів та бездоганний зовнішній вигляд.
НАДІЙНИЙ КАРКАС
Основа намету - надійний металевий каркас, який не здує вітром і який не буде іржавіти під дощем. Обробляємо метал антикорозійними просоченнями та фарбуємо порошковою фарбою. Можливе виготовлення алюмінію.
ГАРАНТІЯ
На всі каркасно-тентові вироби ми надаємо клієнтам гарантію 2 роки. А також післягарантійне обслуговування зі знижкою. Доставляємо замовлення по всій Україні, можливий монтаж на місці виїзної бригади.

ВИДИ ТОРГІВЕЛЬНИХ НАМАТ

ЯКІ МИ МОЖЕМО ВИГОТОВИТИ ДЛЯ ВАС

ПЛАТКА ТИП "КВАДРАТ"

Звичайний торговий намет, квадратного розміру (1,5 на 1,5 або 2 на 2) Двосхилий дах. У такому наметі можуть бути передбачені вікна та прилавок, а також клапан з ремінцями. На фото клапан зібраний у рулон. Клапан необхідний, щоб закривати намет на ніч (для захисту від сміття та вологи)

НАМАТ ТИП "ПАВІЛЬЙОН"

Подовжений намет з окремим входом, передбачає розміщення кількох торгових зон усередині. Дах виконується з білої тканини тенту для кращої світлопропускання. Каркас розбірний з утяжелювачами або стаціонарний. Може також використовуватися як приміщення зберігання складських запасів.

НАМАТ ТИП "ШАТЕР"

Відмінний варіант для виносної торгівлі та навіть для літньої тераси кафе. Такий намет може бути обладнаний відкидними вікнами або вставками із прозорої ПВХ тканини. Передбачає стаціонарний каркас. Розмір можливий будь-який на замовлення.

Наші роботи

Які вже служать клієнтам і тішать око
Більше робіт у портфоліо

ВАШІ ВИГОДИ ВІД РОБОТИ

з компанією "Агросистема Черкаси"

Довіряючи нам виготовлення намету з ПВХ тканини, Ви отримуєте надійного та виконавчого підрядника, який знає свою справу. Ви отримуєте результат, що на 201% відповідає очікуванням.

НАЙКРАЩА ЦІНА
За рахунок власних оптових поставок матеріалу.
ВИГОТОВЛЕННЯ В ТЕРМІН
Чіткий графік та стандарти виробництва.
ТОЧНИЙ КРІЙ
Правильна посадка, зручна в експлуатації.
ШВИДКО ТА ЯКІСНО
Без сніданків та форс-мажорів. Гарантія на шви.

ЯК КУПИТИ НАМАТ З ПВХ ТЕНТУ ДЛЯ ДОВГОТЕРКОВОЇ СЛУЖБИ?

Головні критерії вибору якісного каркасно-тентового виробу – це нормальний матеріал та досвід роботи підрядника. Якщо щось із цього відсутнє, швидше за все, говорити про термін експлуатації понад 5 років не доведеться.

Як визначити якість матеріалу без спеціальних приладів та навичок? По-перше, необхідно поцікавитися вагою матеріалу. Потрібно, щоб він був більше 630-650 г/м2. Така товщина заливки передбачає довгострокову службу.

Во-вторых материал должен иметь двухстороннюю или хотя бы одностороннюю заливку акриловым лаком. Это обезопасит его от разрушительного воздействия погодных условий. Защитит от выгорания и загрязнения.

Опыт и квалификация производителя имеет немаловажное значение. Для того, чтоб палатка служила долго, не провисала под тяжестью снега, чтоб правильно стекали осадки – необходим точный крой. Производитель выполняет раскрой сначала в специальной программе, потом переносит на материал, спайка происходит под чутким куроводством и с соблюдением норм.

Провисание тента или излишняя натяжка чревата деформацией материала. Поэтому важно соблюсти баланс. Также важно дополнительно усиливать тент вставками в местах трения об каркас.

Если Вы хотите купить торговую палатку, мы изготовим ее для Вас за 5-7 дней в зависимости от сложности конструкции. Для заказа и просчета звоните по номеру 096 952 60 60

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...