М’які вікна для альтанки

Ділимося з Вами фото нашого об’єкту у місті Черкаси. Виконали м’які вікна для альтанки. У літню пору вони добре захищають обідній стіл від навали комах, палючого сонця, диму від багаття і зливи. Взимку – допоможуть зберегти тепло від обігрівальних приладів. Тепер використовувати альтанку можна цілий рік.

Чому Вам сподобається використовувати м’які вікна?

  • Мобільні. Легко зняти та одягнути, коли потрібно
  • Недорогі. Коштують у кілька разів дешевше за звичний скління
  • Красиві. Підійдуть під будь-яку альтанку, підберемо колір та дизайн.
  • Надійні. Чи не б’ються, не вигоряють, служать 5-7 років.

М’які вікна захищають альтанку від непроханих гостей: сусідських тварин, їжачків, комах, птахів. Відмінно зберігають тепло. Додають затишку у холодні осінні вечори. Відмінне рішення для дому. Також виконуємо м’яке скління балконів, літніх терас і навіть катерів.

Купити м’які вікна для альтанки дуже просто. Наша компанія виконує точні виміри альтанки, щоб вікна ПВХ сіли ідеально по прорізах. Далі розробляємо візуалізацію, як вікна будуть розміщуватися, колір та матеріал, а також кількість прозорих та кольорових вставок. Потім обговорюємо варіанти кріплення. Вони залежать від кількості та інтенсивності експлуатації. Ми завжди порадимо найзручніші.

Виготовлення займає в середньому 1-5 днів (залежить від складності, обсягу замовлення та завантаження виробництва) Монтаж виконуємо на об’єкті. Гарантія на усі вироби складає 1 рік.

Якщо хочете замовити м’які вікна для альтанки – телефонуйте (096) 952 60 60 або залиште заявку на зворотний зв’язок на нашому сайті. Утеплимо Вашу альтанку швидко та на довгі роки)

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...