Накриття для зерна

Як замовити якісне накриття для зерна?

Наші фахівці готові наочно пояснити, чим відрізняються матеріали, такі як тент пвх, брезент, тарпаулін і тканина оксфорд. Всі ці матеріали можуть бути використані для накриття запасів зерна. Але термін служби і ступінь захисту вантажів у них різна. Як підібрати саме той матеріал, який підійде для Ваших цілей?

Отже, якщо Вам необхідна тимчасова накидка, яка захищатиме вантаж від сонця та невеликих/нетривалих опадів протягом доби – рекомендуємо використовувати тарапаулін. Вона здатна зберегти невелику кількість зерна від несприятливого впливу світла та вологи (наприклад при транспортуванні).

Якщо плануєте, більш тривале зберігання (до 30 днів) під відкритим простором або транспортувати зерно в зерновозах, рекомендуємо скористатися вологостійким тришаровим брезентом, який може затримувати вологу, проте з часом протирання стирається. І вологозахист стає не 100%. Будьте готові до своєчасної заміни або переформатування накидки після закінчення терміну служби.

Найнадійніша та зносостійка тканина – тент ПВХ, який ми й використовували для цього виробу. Вона на 100% водонепроникна і буде такою протягом усього терміну служби. Вартість у неї найвища, але міняти її доведеться дуже не скоро, навіть за інтенсивного використання на відкритому просторі.

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...