Накидка для мінеральних добрив

Виготовили надійне накриття тенту для зберігання сухих добрив для клієнта “Українська агропромислова група” (УАПГ). Вони реалізують повний спектр мінеральних добрив, мікродобрив та засобів захисту рослин. Площа 210 м2, розмір полотна 10 м на 21 м. Матеріал – тентова тканина OMEGA 650 г/м2. Накидка для мінеральних добрив закриває біг біги від дощу, снігу та палючого сонця. Легко розгортається та згортається за потреби. Для фіксації накидки краю оброблені люверсами можна зашнурувати в щільну до предмета для більшого захисту.

Розмір накидок може бути будь-яким. Виготовляємо на замовлення та конкретну мету клієнта (транспортування, зберігання). Можливі будь-яка форма та щільність тканини. Виконуємо функціональні доробки до накидок (кишені, запахи, шнурівки, ремені, блискавки) Тканина та фурнітура сертифікована та відповідає заявленим термінам експлуатації.

Навіщо потрібна накидка для мінеральних добрив?

Сухі мінеральні добрива фасуються в біг біги і найчастіше зберігаються на складах як продавців, так і аграріїв. Якщо немає можливості розмістити добрива під дахом, необхідно потурбуватися про захист зовнішніх факторів. Накидка з тенту ПВХ – це найнадійніший і економічний спосіб захистити дорогий товар і ресурс від псування.

Чому накидка із тенту ПВХ найкращий вибір для накриття?

  • ПВХ матеріал – це насправді м’який пластик, який не стирається і не псується з часом.
  • Він надійно захищає товар від сонячного проміння. Протистоїть нагріванню.
  • Абсолютно вологонепроникний. Навіть якщо дощ йде 3 добу поспіль, товар буде захищений від вологи.
  • ПВХ не боїться морозу, може використовуватися при температурі від -40 до +70 градусів.
  • Чи не підтримує горіння. Він дуже важко спалахує. При активному впливі вогню тент ПВХ плавиться, але передає відкритий вогонь далі. Затримується процес.
  • Вартість тенту в розрізі тривалості його служби та ефективності захисту виправдана на 100%.

Наша компанія виготовляє різні вироби з ПВХ тенту та інших текстильних матеріалів (брезенту, тарпауліну, наметової тканини) на замовлення.

Якщо Вам необхідно купити накидку для мінеральних добрив, зв’яжіться з нами за номером (096) 952-60-60 або залиште заявку на зворотний зв’язок на нашому сайті. Ми знаходимося у Черкасах, але працюємо по всій Україні. Надсилаємо замовлення зручним перевізником швидко. Упаковуємо вироби для надійного транспортування.

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...