Тент на басейн

Виготовили накриття на басейн для зимової консервації. Каркас для басейну виготовлений із дерев’яних брусів. Матеріал Omega tent 650 г/м2 має зовнішнє покриття акриловим лаком. Час реалізації проекту – 3 дні. Накриття на басейн може використовуватись у літній час, під час активної експлуатації. Його можна легко згортати та розгортати. Для зимової консервації тент на басейн фіксується за допомогою анкерів або поворотних скоб.

Тент на басейн із ПВХ тканини – найкращий вибір для консервації відкритого басейну

Пвх матеріал добре підходить для захисту басейну в зимовий період. По-перше, тент легкий і пластичний, він запросто набуває форми каркасу або басейну. Одна людина зможе розгорнути чи згорнути накриття. При необхідності дуже швидко і легко можна скласти для зберігання.

 

  • Тент ПВХ неймовірно міцний, не боїться перепадів температур. Може використовуватись при -40+70 градусах.
  • Абсолютно не схильний до деформацій на морозі
  • Водонепроникний
  • Має антигрибковий захист, не схильний до гниття і розвитку цвілі.
  • Не горить. При відкритому вогні може поволі плавитися.
  • Міцність тканини на розрив становить 400 д/см2.

Виготовлення накриття починається з прорахунку та точних вимірів. Якщо у Вас є басейн і ви не знаєте, чим його накрити, телефонуйте! Ми виготовимо практичне накриття для нього, яке дозволить використовувати басейн влітку та надійно зберегти чашу під час зимової консервації. Виконаємо всі попередні роботи, і правильний монтаж, щоб тент і каркас служив довго. Телефон для зв’язку з нашим менеджером (096) 952 60 60 – отримайте консультацію та прорахунок протягом 24 годин. АБО залиште заявку на зворотний зв’язок – ми зв’яжемося з Вами протягом 2-х годин.

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...