Тент на каркас. Покриття для ангару.

Виготовили накриття на існуючий каркас для ангару у м.Черкаси. Площа ангару – 350 м2. Розмір виготовленого накриття – 800 м2. Матеріал Omega Panama 900 г/м2 має двостороннє покриття акриловим лаком. Час реалізації проекту – з тижня. Тент на каркас складається з декількох частин, знімні бічні клапани. Може використовуватися в літню пору для наскрізного проїзду без них.

Тент на каркас. Виготовили та зробили монтаж.

  • Для того, щоб зробити тент на каркас ми здійснили точні виміри на місці.
  • Виконали підготовчі роботи з каркасу. На верхній частині каркаса розмістили додаткові дерев’яні балки, що захищатимуть тент від іржавого металу, від механічних пошкоджень.
  • З боків каркасу наварили новий профіль для зручного кріплення тенту.
  • Провели монтаж на місці.

Усі роботи від отримання замовлення до фінального монтажу зайняли 3 тижні. Тканина для цього ангара використовували міцну, щоб служила 10-15 років. Щільне плетіння основи та шар заливки ПВХ полімеру становив 900 г/м2. Колір вибраний білий – для більшої світлопропускної здатності. Також білий колір менше нагрівається на сонці і в приміщенні буде комфортно знаходитися.

Якщо у Вас є старий каркас і Ви не знаєте, як повернути його в активну роботу, телефонуйте! Ми виготовимо практичне покриття для нього, яке дозволить використовувати приміщення для зберігання. Виконаємо всі попередні роботи, і правильний монтаж, щоб тент служив довго. Телефон для зв’язку з нашим менеджером (096) 952 60 60 – отримайте консультацію та прорахунок протягом 24 годин. АБО залиште заявку на зворотний зв’язок – ми зв’яжемося з Вами протягом 2-х годин.

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...