Блог

Виготовлення тентів у м. Черкаси Як вибрати надійного підрядника?

Компанія «Агросистема Черкаси» більше 12 років працює на ринку України, територіально перебуваємо в м.Черкаси, але ми працюємо по всій Україні. Виготовлення тентів є нашим пріоритетним напрямком. Виробляємо автомобільні тенти для різного транспорту: напівпричепи, тенти на газель, пологи та накидки на зерновози. Каркасно-тентові вироби з тенту ПВХ особливо популярні для приватного споживача і бізнесу. Починали свою діяльність із виробництва шахтних вентиляційних труб для роботи під землею. Ці вироби досі затребувані і багато років служать своїм власникам. Однак, ми постійно розвиваємося та розширюємо спектр вироблених нами виробів. Готові до експериментів та нових викликів!

ВИГОТОВИМО ДЛЯ ВАС

ТЕНТОВІ ВИРОБИ БУДЬ-ЯКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

Тентовий матеріал досить універсальний, вироби з нього застосовують у різних сферах промисловості та бізнесу, а також для щоденного приватного використання.

Якщо Ви є власником заміської ділянки, Вам не обійтися без виробів на основі ПВХ тенту. Вони неймовірно практичні та прикрасять будь-який екстер’єр.

Тентові вироби для використання у приватних будинках:

 • Різні тентові навіси (для машини, для веранди, для ганку)
 • М’які вікна ПВХ (для альтанок, веранд, балконів, патіо)
 • Розділові штори ПВХ (для зонального поділу території та приміщень)
 • Чохли ПВХ для садових меблів, фонтанів, техніки, гойдалок та пісочниць
 • Накриття для басейнів
 • Переносні тентові гаражі

Якщо Ви аграрій або власник бізнесу, то знаєте, як важливо постійно рухатися вперед і розширювати виробничі потужності, приміщення, склади зберігання. Ви знаєте, наскільки важливо піклуватися про збереження вантажів та зручність співробітників для роботи.

Тентові конструкції та вироби для бізнесу та промисловості:

 • Тінові ангари для зберігання запасів та стоянки техніки
 • Виробничі склади
 • Тентові павільйони та навіси для літніх кафе.
 • Автомобільні тенти та накидки для транспортування
 • Тентові штори та перегородки для приміщень
 • Тентові стелі для ангарів

І це лише невеликий перелік виробів, які виготовляємо. Мало того, клієнти часто до нас звертаються зі своїми ідеями і ми із задоволенням конструюємо, розробляємо нові та нові вироби.

ПЕРЕВАГИ ТЕНТОВОГО МАТЕРІАЛУ

Чому саме тент ПВХ набув такої популярності?
Функціональний
Він найбільш зручний для роботи – гнучкий, пластичний, легкий. З нього можна зробити все, що завгодно. Простір для фантазії безмежний.
Зносостійкий
Служить понад 10 років, його складно порвати та пошкодити ненавмисно. Не стирається у процесі щоденного використання.
Термостійкий
Не піддається впливу перепадів температур. Діапазон робочих допустимих значень від -40 до +70 °С
Вологонепроникний
На всі сто захищає від дощу, це особливо важливо для транспортування вантажів. Навіть за тривалого впливу вологи буде сухим.
Не схильний до горіння
При дії вогню повільно плавитиметься, але не передасть прямий вогонь на інші будівлі. Це дозволить вчасно ліквідувати джерело спалаху.
Ремонтопридатний
Легко і швидко зробити ремонт. Тент або заклеюється або спаюється. Можна поставити латку за 5 хвилин своїми руками.

Як перевірити якість ПВХ матеріалів

для довгострокової служби виробів

ЩІЛЬНІСТЬ МАТЕРІАЛУ

Тентова тканина тим міцніша, що більше у неї шар заливки ПВХ. Усередині знаходиться поліестерова сітка, а зовні та пластифікатор полівінілхлорид. Саме про і є головним критерієм. Бувають легкі тканини із вагою 210-500 г/м2. Чим менша вага – тим тонший шар заливки. Такі тканини використовуються для приміщень, ігрових центів, а також для виготовлення деяких батутів із постійним підкачуванням повітря.
Ми використовуємо більш щільні тканини від 650 г/м2 і до 1200 г/м2. Тому готові відповідати за термін експлуатації та давати гарантію.

ЗАХИСНА ДОДАВКА АКРИЛОВИЙ ЛАК

Зовнішня сторона тканини ПВХ повинна бути з покриттям захисним лаком. В ідеальному варіанті можна використовувати і з двостороннім покриттям. Але БЕЗ – ніяк не можна. Такий матеріал стане непридатним вже через 1 рік за умови нормальної експлуатації на вулиці. Він призначений для атмосферних впливів.

ОБРОБКА ВІД ЗГОРЯННЯ ТА ПЛІСНЯВИ

До складу ПВХ перед заливкою на сітку основи, вводять спеціальні добавки, які продовжують життя матеріалу та протистоять утворенню грибка та плісняви. Також спеціальні речовини, які не дають матеріалу горіти. Це може уберегти Ваше майно та бізнес від величезних збитків.

ЯК ВИБРАТИ ГРАМОТНОГО ВИРОБНИКА

Критерії надійного підрядника

Для того, щоб отримати максимально якісний результат необхідно вибрати грамотного та надійного підрядника. Який, по-перше, знає свою справу і по-друге ставиться з особливим трепетом до деталей та якості виготовлення.

ПРИМІЩЕННЯ
Для виготовлення тентових виробів необхідне спеціалізоване приміщення зі столом для розкрою та спайки тентів. У гаражі «на коліні» на жаль не вдасться розкроїти та спаяти тент із правильною геометрією.
КВАЛІФІКАЦІЯ ФАХІВЦІВ
Вибираючи підрядника, Ви не завжди зможете оцінити професіоналізм людей, які зрештою виготовлятимуть Ваше замовлення. Добре, якщо на сайті у нього буде представлена команда, фото, опис яких фахівців вона складається.
УСТАТКУВАННЯ
Важливе значення має обладнання, яке використовується для спаювання тенту. Ми використовуємо автоматичне зварювальне обладнання Leister (Швейцарія) Для монолітної спайки швів та унікальної міцності виробів. Ручні фени допустимі лише для невеликих виробів або додаткової обробки.
СЕРТИФІКАТИ
Спеціаліст, який поважає себе і свою справу, не працюватиме з неперевіреними матеріалами. Зазвичай всі виробники відкрито заявляють, який матеріал використовують і надають на нього всі необхідні сертифікати та документи, а також технічні характеристики та рекомендації використання.
ВІДГУКИ
І звичайно відгуки вивчити буде зовсім не зайвим. Якщо компанія давно на ринку, має багато відгуків і портфоліо виконаних робіт, швидше за все перед Вами надійний підрядник і йому можна довіряти.
ГАРАНТІЯ
Якщо виробник надає гарантію на вироби не на словах, а в рамках договору. Швидше за все, йому можна довіряти. Головне прочитати умови, щоб вони не суперечили здоровому глузду.

Для прорахунку виробів та детальної консультації зв’яжіться з нами за тел (096) 952 60 60 або залиште заявку на зворотний зв’язок на сайті. Ми зв’яжемося з Вами та обговоримо всі деталі!

Будемо раді виконати Ваше замовлення)

Читати далі... Сховати текст
Йде завантаження файлу...